Catering dietetyczny w pracy- czy to zdaje egzamin i na dłuższą metę nie powoduje znudzenia posiłkami?

Jak stosować dietę pudełkową w codziennym życiu?

Dieta pudełkowa to dieta odchudzająca, którą stworzył i spopularyzował trener fitness Richard Simmons. Dieta pudełkowa polega na spożywaniu tej samej liczby kalorii każdego dnia w postaci serii małych kwadratowych posiłków spożywanych w regularnych odstępach czasu w ciągu dnia.

Ideą tej diety pudełkowej jest to, że pomaga ona ludziom czuć się sytym przez dłuższy czas i zmniejsza apetyt na niezdrową żywność. Pomaga również ludziom schudnąć szybciej niż inne diety, ponieważ ogranicza spożycie kalorii i nie ma ograniczeń co do tego, co mogą jeść.

Dieta pudełkowa została poparta przez gwiazdy takie jak Jennifer Lopez, Jessica Alba i Beyoncé Knowles. Pojawił się również w programie The Dr. Oz Show, a także w programie Oprah Winfrey.

Catering dietetyczny dla zapracowanych

Zapracowani coraz częściej zwracają się do cateringu dietetycznego jako sposobu na szybkie jedzenie i nie tycie. Dzieje się tak, ponieważ mają mniej czasu na samodzielne gotowanie i przygotowywanie posiłków.

Diety pudełkowe stają się popularne w pracy, ponieważ są to szybkie, łatwe i zdrowe posiłki dla tych, którzy mają napięty harmonogram.