Terminarz MNR 2018

Poniżej terminarz sztafety Mundur na rowerze 2018 – Mundurowi Mundurowym.

W terminarzu mogą nastąpić drobne zmiany o czym będziemy informować poniżej tabeli.

 

Miasto miejsce przekazaniadatagodzinauwagi
BiałystokJRG Nr 2 w Białymstok ul. Gen. W. Andersa 4622 maja (wt) 08:30START
MońkiKP PSP Mońki
Adama Mickiewicza 18, 19-100 Mońki
22 maja (wt) 11:10
GrajewoKP PSP Grajewo
Wojska Polskiego 74, Grajewo
22 maja (wt) 13:10
EłkKPP Ełk
Fryderyka Chopina 10, 19-300 Ełk
22 maja (wt) 14:50meta dnia 18:00 Pisz
PiszKP PSP Pisz
Olsztyńska 40A, 12-200 Pisz
23 maja (śr) 09:00
OstrołękaZakład karny w Przytułach
Przytuły Stare 13A
07-411 Rzekuń
23 maja (śr) 13:30
meta dnia 18:00 Szczytno
SzczytnoKPP Szczytno
Marszałka Józefa Piłsudskiego 39, 12-100 Szczytno
24 maja (czw) 11:20
MrągowoKPP Mrągowo
Wolności 2, 11-700 Mrągowo
24 maja (czw) 14:00
meta dnia 18:00 Olsztyn
Olsztyn KWP Olsztyn
Partyzantów 6/8, 10-521 Olsztyn
25 maja (pt) 10:20
Bartoszyce do ustalenia25 maja (pt) 14:20
meta dnia 18:00 Braniewo
BraniewoKPP Braniewo
Moniuszki 11A, 14-500 Braniewo
26 maja (sb)11:00
ElblągKMP Elbląg
aleja Tysiąclecia 3, 82-300 Elbląg
26 maja (sb)16:40
meta dnia 18:00 Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański Urząd Miejski w Nowym Dworze Gdańskim
Ernesta Wejhera 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański
27 maja (nd) 08:50
TczewKPP Tczew
Jana Kasprowicza 2, 83-110 Tczew
27 maja (nd) 12:50
Gdańsk KMP Gdańsk
Nowe Ogrody 27, 80-803 Gdańsk
27 maja (nd) 15:00
Sopot KMP Sopot
Armii Krajowej 112A, 81-824 Sopot
27 maja (nd) 15:45
Gdynia KMP Gdynia
Portowa 15, 81-350 Gdynia
27 maja (nd) 16:30meta dnia 18:00 Wejherowo
WejherowoKPP Wejherowo
ul. Dworcowa 14
84-200 Wejherowo
28 maja (pn) 08:20
KościerzynaKPP Kościerzyna
Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców 2, 83-400 Kościerzyna
28 maja (pn) 12:20
meta dnia 18:00 Słupsk
SłupskJRG 2 Słupsk
ul. Towarowa 9c, 76-200 Słupsk
29 maja (wt) 09:20
UstkaKP Ustka
Grunwaldzka 13, Ustka
29 maja (wt10:40
Darłowo Urząd Miejski w Darłowie
plac Tadeusza Kościuszki 9, 76-150 Darłowo
29 maja (wt) 13:20meta dnia 18:00 Kołobrzeg
KołobrzegKPP Kołobrzeg
Kilińskiego 20, 78-100 Kołobrzeg
30 maja (śr) 10:00 meta dnia 18 Świnoujście
Świnoujście PP Świnoujście
Świnoujście ul. Sosnowa 8
31 maja (czw) 10:50
NowogardZK Nowogard
Zamkowa 7, 72-200 Nowogard
31 maja (czw) 15:20
meta dnia 18:00 Szczecin
SzczecinKwatera Główna Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód, Waleriana Łukasińskiego 33, 71-215 Szczecin01 czerwca (pt)10:30
DobraPP Dobra
ul. Ofiar Katynia 2, 72-210 Dobra
01 czerwca (pt)14:50
Drawsko PomorskieKPP Drawsko Pomorskie
Obrońców Westerplatte 3, 78-500 Drawsko Pomorskie
01 czerwca (pt)17:15meta dnia 18:00 Złocieniec
ZłocieniecUrząd Miejski Złocieniec
Stary Rynek 3, 78-520 Złocieniec
02 czerwca (sb) 07:30
WałczKP PSP Wałcz
12-go Lutego 20, 78-600 Wałcz
02 czerwca (sb) 10:50
SzydłowoPP Szydłowo
Szydłowo 53, Szydłowo 64-930
02 czerwca (sb) 11:40
PiłaSzkoła Policji w Pile
Plac Stanisława Staszica 7, 64-920 Piła
02 czerwca (sb) 12:20
TrzciankaJRG Trzcianka
ul.Broniewskiego 13, 64-980 Trzcianka
02 czerwca (sb) 14:30
Czarnków KPP Czarnków
Kościuszki 89, 64-700 Czarnków
02 czerwca (sb) 16:00meta dnia 18:00 Szamotuły
Szamotuły KPP Szamotuły
Polna 3, 64-500 Szamotuły
03 czerwca (nd) 10:30
Sieraków KP Sieraków
8 Stycznia 16, 64-410, Sieraków
03 czerwca (nd) 13:00meta dnia 17:00 Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski KWP Gorzów Wielkopolski
Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski
04 czerwca (pn) 10:45
RzepinKP Rzepin
Dworcowa 26, 69-110 Rzepin
04 czerwca (pn) 15:00meta dnia 18:00 Gubin
Gubindo ustalenia 05 czerwca (wt) 09:00
ŻaryKPP Żary
Legionistów 3, 68-200 Żary
05 czerwca (wt) 13:00
Zielona Góra KMP Zielona Góra
Partyzantów 40, 65-332 Zielona Góra
05 czerwca (wt) 16:00meta dnia 18:00 Świebodzin
ŚwiebodzinKPP Świebodzin
Zielona 2, 66-200 Świebodzin
06 czerwca (śr) 08:40
Nowy Tomyśl KPP Nowy Tomyśl
marsz. Józefa Piłsudskiego 37, 64-300 Nowy Tomyśl
06 czerwca (śr) 11:20
PoznańOPP Poznań
ul. Taborowa 22, Poznań
06 czerwca (śr) 14:40meta dnia 18:00 Śrem
ŚremKPP Śrem
Adama Mickiewicza 15, 63-100 Śrem
07 czerwca (czw) 09:00
ŚmigielKP Śmigiel
ul. Dworcowa 2, 64-030 Śmigiel
07 czerwca (czw) 10:40
GostyńKPP Gostyń
Wrocławska 44, 63-800 Gostyń
07 czerwca (czw) 13:00
PleszewKPP Pleszew
Kochanowskiego 6, 63-300 Pleszew
07 czerwca (czw) 16:20
meta dnia 18:00 Kalisz
Kalisz KMP Kalisz
ul. Jasna 1-3 62-800 Kalisz
08 czerwca (pt) 11:00
Ostrów WlkpKPP Ostrów Wlkp
Odolanowska 19, 63-400 Ostrów Wielkopolski
08 czerwca (pt) 12:00
MiliczKPP Milicz
Tadeusza Kościuszki 4, 56-300 Milicz
08 czerwca (pt) 14:10
OleśnicaKPP Oleśnica
ul. Gen. Józefa Hallera 3, 56-400 Oleśnica
08 czerwca (pt) 16:10
WrocławKWP Wrocław
Podwale 31-33, 11-400 Wrocław
08 czerwca (pt) 17:50
Środa Śląska KPP Środa Śląska
św. Andrzeja 2, 55-300 Środa Śląska
08 czerwca (pt) 19:20meta dnia 20:00 Złotoryja
Złotoryja
KPP Złotoryja
Tadeusz Kościuszki 5, 59-500 Złotoryja
09 czerwca (sb) 08:00
Jelenia GóraKMP Jelenia Góra
Nowowiejska 43, 58-500 Jelenia Góra
09 czerwca (sb) 11:00
BolkówKP Bolków
59-420 Bolków ul. Rycerska 28
09 czerwca (sb) 13:20
Kamienna GóraKP PSP Kamienna Góra
Wałbrzyska 2C, 58-400 Kamienna Góra
09 czerwca (sb) 14:20
Wałbrzych KMP Wałbrzych
Mazowiecka 2, 58-100 Wałbrzych
09 czerwca (sb) 15:40meta dnia 119:00 Ząbkowice Śląskie
Ząbkowice Śląskie KPP Ząbkowice Śląskie
aleja Niepodległości 10, 57-200 Ząbkowice Śląskie
10 czerwca (nd) 06:50
KłodzkoStraż Graniczna. Oddział Nadodrzański. Placówka w Kłodzku, Wyspiańskiego 2, 57-300 Kłodzko10 czerwca (nd) 9:20
NysaZK Nysa
Tadeusza Kościuszki 4a, 48-300 Nysa
10 czerwca (nd) 12:30
OpoleKWP Opole
Wojciecha Korfantego 2, 45-077 Opole
10 czerwca (nd) 16:00meta dnia 19:00 Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle KPP Kędzierzyn-Koźle
Wojska Polskiego 18, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
11 czerwca (pn) 08:50
RybnikKMP Rybnik
plac Armii Krajowej 5, 44-200 Rybnik
11 czerwca (pn) 12:35
Jastrzębie-Zdrój ZK Jastrzębie-Zdrój
ypriana Kamila Norwida 23, 44-268 Jastrzębie-Zdrój
11 czerwca (pn) 13:10
Czechowice-DziedziceKP Czechowice-Dziedzice
Adama Mickiewicza 1, Czechowice-Dziedzice
11 czerwca (pn) 15:50meta dnia 19:00 Bielsko-Biała
Bielsko-BiałaAŚ Bielsko-Biała
Juliusza Słowackiego 15, Bielsko-Biała
12 czerwca (wt) 07:00
Kobiernice KP Kobiernice
Żywiecka 6, Kobiernice
12 czerwca (wt) 08:20
ŻywiecKPP Żywiec
Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 52, 34-300 Żywiec
12 czerwca (wt) 10:00meta dnia 18:00 Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój KP Rabka-Zdrój
Podhalańska 50, 34-700 Rabka-Zdrój
13 czerwca (śr) 08:30
Nowy TargKPP Nowy Targ
400, osiedle Konfederacji Tatrzańskiej 1A, Nowy Targ
13 czerwca (śr) 10:00
ZakopaneKPP Zakopane
Jagiellońska 32, 34-500 Zakopane
13 czerwca (śr) 12:30meta dnia 18:00 Nowy Sącz
Nowy SączKarpacki Oddział Straży Granicznej im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu14 czerwca (czw) 11:50
Jasło KPP Jasło
Tadeusza Kościuszki 26, 38-200 Jasło
14 czerwca (czw) 16:50
Krosno KMP Krosno
Lwowska 28, 38-411 Krosno
14 czerwca (czw) 18:30meta dnia 20:00 Brzozów
Brzozów KP PSP Brzozów
Mickiewicza 1, 36-200 Brzozów
15 czerwca (pt) 08:00
StrzyżówKPP Strzyżów
ul. Andersa 2
38-100 Strzyżów
15 czerwca (pt)10:00
Rzeszów KWP Rzeszów
ul. Jarosława Dąbrowskiego 30 35-036 Rzeszów
15 czerwca (pt) 12:00
JarosławKPP Jarosław
ul. Poniatowskiego 50
37-500 Jarosław
15 czerwca (pt)15:00meta dnia 17:30 Przemyśl
Przemyśl Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej imienia gen. bryg. Jana Tomasza Gorzechowskiego
Adama Mickiewicza 34, 37-700 Przemyśl
16 czerwca (sb) 09:00meta dnia 17:00 Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski KPP Tomaszów Lubelski
Żeromskiego 4, 22-600 Tomaszów Lubelski
17 czerwca (nd) 09:00
Biłgoraj KPP Biłgoraj
Polna 1, 23-400 Biłgoraj
17 czerwca (nd) 13:10
ZamośćKMP Zamość
Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2, Zamość
17 czerwca (nd) 15:50
KrasnystawKPP Krasnystaw
Okrzei 11, 22-300 Krasnystaw
17 czerwca (nd) 18:00meta dnia 20:00 Chełm
Chełm KMP Chełm
Plac Żwirki i Wigury 20, 22-100 Chełm
18 czerwca (pn) 07:00
Łęczna KPP Łęczna
Księży Wrześniewskich 10, 21-010 Łęczna
18 czerwca (pn) 10:10
LublinKWP Lublin
20-019 Lublin. ul. Narutowicza 73.
18 czerwca (pn) 11:40
Opole Lubelskie KPP Opole Lubelskie
25-lecia PRL 4, 24-300 Opole Lubelskie
18 czerwca (pn) 14:20meta dnia 18:00 Opatów
Opatów KPP Opatów
Henryka Sienkiewicza 5, 27-500 Opatów
19 czerwca (wt) 10:50
Sandomierzdo ustalenia
19 czerwca (wt) 12:20
MielecKPP Mielec
Wyspiańskiego 8, 39-300 Mielec
19 czerwca (wt) 15:20
DębicaKPP Dębica
Chłodnicza 20, 39-200 Dębica
19 czerwca (wt) 17:20meta dnia 20:00 Tarnów
TarnówKMP Tarnów
Traugutta 4, 33-101 Tarnów
20 czerwca (śr) 09:20
Nowy WiśniczZK Nowy Wiśnicz
ul. LEKSANDROWA, 32-720 Nowy Wiśnicz
20 czerwca (śr) 12:00
KrakówKWP Kraków
Mogilska 109, 31-571 Kraków
20 czerwca (śr) 15:00meta dnia 18:00 Olkusz
Olkusz KPP Olkusz
Jana Pawła II, 32-305 Olkusz
21 czerwca (czw) 09:30
Jaworzno KMP Jaworzno
Gabriela Narutowicza 1, 43-600 Jaworzno
21 czerwca (czw) 10:30
TychyKMP Tychy
Bielska 46, 43-100 Tychy
21 czerwca (czw) 12:10
KatowiceKWP Katowice
Lompy 19, 40-001 Katowice
21 czerwca (czw) 13:40
GliwiceKMP Gliwice
Powstańców Warszawy 12, 44-100 Gliwice
21 czerwca (czw) 15:30
Zabrze
KMP Zabrze
1 Maja 10, 41-800 Zabrze
21 czerwca (czw) 16:05
Bytom KM PSP Bytom
Strażacka 3, 41-900 Bytom
21 czerwca (czw) 17:05
PyrzowiceOSP Pyrzowice
21 czerwca (czw) 18:20meta dnia 20:00 Zawiercie
Zawiercie KM PSP Zawiercie
Leśna 12, 42-400 Zawiercie
22 czerwca (pt)07:10
Częstochowa SPPP Częstochowa
Legionów 26, Częstochowa
22 czerwca (pt)11:00meta dnia 17:00 Jędrzejów
Jędrzejów KP PSP Jędrzejów
Władysława Stanisława Reymonta 5, 28-300 Jędrzejów
23 czerwca (sb) 11:00
Daleszyce KP Daleszyce
ul. Sienkiewicza 35, 26 - 021 Daleszyce
23 czerwca (sb) 13:50p. Kielce
StarachowiceKPP Starachowice
aleja Armii Krajowej 27, 27-200 Starachowice
23 czerwca (sb) 18:20meta dnia 20:00 Szydłowiec
SzydłowiecKPP Szydłowiec
Tadeusza Kościuszki 194, 26-500 Szydłowiec
24 czerwca (nd) 11:00
Opoczno KPP Opoczno
300, aleja Dąbrówki 1, Opoczno
24 czerwca (nd) 13:30meta dnia 18:00 Radom
Radom AŚ Radom
Wolanowska 120, 26-601 Radom
25 czerwca (pn) 08:30
Ryki KPP Ryki
Dolna 2, 08-500 Ryki
25 czerwca (pn) 14:00
GarwolinKP PSP Garwolin
Targowa 2A, 08-400 Garwolin
25 czerwca (pn) 16:15meta dnia 19 Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki KPP Mińsk Mazowiecki
kard. Stefana Wyszyńskiego 15/17, 05-303 Mińsk Mazowiecki
26 czerwca (wt) 09:50
MarkiKP Marki
Sportowa 5, 05-270 Marki
26 czerwca (wt) 15:00
WarszawaKSP
ul. Nowolipie 2
00-150 Warszawa
26 czerwca (wt) 16:10
Stare BabiceKPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach
ul. Warszawska 276
05-082 Stare Babice
26 czerwca (wt) 16:50
PiasecznoOPP Warszawa/Piaseczno
Puławska 44E, 05-077 Piaseczno
26 czerwca (wt) 17:30
NadarzynKP Nadarzyn
Warszawska 13, 05-830 Nadarzyn
26 czerwca (wt) 18:30meta dnia 20:00 Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki KPP Grodzisk Mazowiecki
W. Bartniaka 19, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
27 czerwca (śr) 10:10
SochaczewKPP Sochaczew
Warszawska 23, 96-505 Sochaczew
27 czerwca (śr) 12:40
PłockZK Płock
Henryka Sienkiewicza 24, Płock
27 czerwca (śr) 16:10
SierpcKPP Sierpc
Jana Kilińskiego 24C, 09-200 Sierpc
27 czerwca (śr) 18:20meta dnia 20:00 Rypin
RypinKPP Rypin
Józefa Piłsudskiego 19, 87-500 Rypin
28 czerwca (czw) 08:50
Brodnica KPP Brodnica
Zamkowa 13, 87-300 Brodnica
28 czerwca (czw) 10:30
IławaKPP Iława
Wiejska 4, 14-202 Iława
28 czerwca (czw) 11:30
GrudziądzKMP Grudziądz
Chełmińska 111, 86-300 Grudziądz
28 czerwca (czw) 14:00
ChełmnoKPP Chełmno
ul. Świętojerska 5. 86-200 Chełmno
28 czerwca (czw) 18:30meta dnia 20:00 Bydgoszcz
Bydgoszcz KWP Bydgoszcz
Al. Powstańców Wlkp 7, 85-090 Bydgoszcz
29 czerwca (pt) 08:00
Toruń AŚ Toruń
Piekary 53, 87-100 Toruń
29 czerwca (pt) 11:00
Inowrocław KPP Inowrocław
Toruńska 15, 88-100 Inowrocław
29 czerwca (pt) 13:00
RadziejówKPP Radziejów
Kościuszki 31, 88-200 Radziejów
29 czerwca (pt) 14:40
Włocławek KMP Włocławek
Okrężna 25, 87-800 Włocławek
29 czerwca (pt) 17:00meta dnia 20:00 Kutno
KutnoKPP Kutno
Toruńska 14, 99-300 Kutno
30 czerwca (sb) 07:50
ŁęczycaZK Garbalin
99-100 Łęczyca, Garbalin 18
30 czerwca (sb) 09:20
ŁowiczKPP Łowicz
Bonifraterska 12/14, 99-400 Łowicz
30 czerwca (sb) 12:30
Łódź ATLAS ARENA30 czerwca (sb) 15:00meta

Zmiany w terminarzu:

  • Na prośbę uczestników nastąpiła zmiana godziny startu w dniu 09.06.2018 – sobota:
    • ze Złotoryi do Jeleniej Góry z godziny 9:00, na 8:00
    • z Jeleniej Góry do Bolkowa z godziny 12:00, na 11:00
    • Pozostałe zmiany w tym dniu się nie zmieniły.  – data zmiany: 20.02.2018r. – kontakt drogą mailową. 
  • Na prośbę uczestników nastąpiła zmiana godziny startu w dniu 02.06.2018  – sobota :
    • ze Złocieńca do Wałcza z godz. 8:00 na 7:30,
    • z Wałcza do Szydłowa  z godz. 11:20 na 10:50, 
    • z Szydłowa do Piły  z godz. 12:10 na 11:40
    • z Piły do Trzcianki z godz. 12:50 na godz. 12:20. 
    • Pozostałe zmiany w tym dniu się nie zmieniły.  – data zmiany: 20.02.2018r. – kontakt drogą mailową. 
  • Na prośbę uczestników nastąpiła zmiana godziny startu w dniu 12.06.2018  – sobota :
    • ze Bielska-Białej do Kobiernic z godz.9:10 na 7:00,
    • z Kobiernic do Żywca z godz. 10:20 na 08:00, 
    • z Żywca do Rabki-Zdroju   z godz. 12:00 na 10:00
    • Pozostałe zmiany w tym dniu się nie zmieniły.  – data zmiany: 21.02.2018r. – kontakt drogą mailową. 
  • Na prośbę uczestników nastąpiła zmiana godziny startu w dniu 27.05.2018r. – niedziela, z miejscowości Nowy Dwór Gdański, z godz. 9.50 na godz. 8.50. (data zmiany: 15.05.2018r. – kontakt drogą meilową)
  • ZMIANA miejsca METY w dniu 30.06.2018r. – ATLAS ARENA ŁÓDŹ (data zmiany: 15.05.2018r.- decyzja organizatorów)
  • Na prośbę uczestników rozdzielono odcinek z dnia 15.06.2018r. tj: Brzozów-Strzyżów (8.00-10.00), Strzyżów-Rzeszów (10.00-12.00), Rzeszów-Jarosław (12.00-15.00), Jarosław-Przemyśl (15.00-17.30). (data zmiany: 15.05.2018r. – kontakt drogą meilową.)

 

kontakt: info.mundurnarowerze@gmail.com