Mundur na Rowerze

Mundurowi Mundurowym

REKLAMA

REKLAMA

MNR2019 Planowanie akcji

Pierwsze zarysy trasy Mundur na rowerze 2019

Mapa - krótka instrukcja obsługi

Na dole wpisu umieściliśmy mapę, na której opracowujemy trasę Munduru na rowerze na 2019 rok. W związku z tym, że niektórym obsługa tej wtyczki może sprawiać problemy postanowiliśmy zamieścić krótką instrukcję obsługi mapy.  

Tak właśnie wygląda mapa zanim zaczniemy cokolwiek w niej zmieniać. Zauważ, że zaznaczone są na niej niebieskie i żółte punkty oraz czarna linia biegnąca od punktu do punktu.
Niebieskie punkty to miasta, które zostały zgłoszone do MNR2019 w komentarzach pod postami na Facebooku oraz przez maila.
Żółte punkty to miasta, które musieliśmy uwzględnić aby wyznaczyć orientacyjny przebieg trasy. Niestety nikt ich nie zgłosił więc będziemy musieli się zająć nimi osobiście. Powiadomimy możliwie jak najwięcej jednostek służb mundurowych z tych regionów aby zainteresować Ich akcją. Mamy nadzieję, że to się uda. Jeśli znajdzie się ktoś z któregoś z tych miast to zmienimy kolor pineski na niebieski. Żółte punkty nie są punktami obligatoryjnymi, a to znaczy, że nie musimy przez nie jechać jeśli uczestnicy zadeklarują, że przejadą odcinek do kolejnego niebieskiego punktu lub znajdzie się inne miasto w pobliżu żółtej pineski.
Na mapie zauważysz także czarną linię. To orientacyjna trasa, taki pierwszy szkic. Nie jest ona wiążąca, to tylko nasza propozycja.

W lewym górnym rogu mapy, na szarym tle obok nazwy mapy (MNR2019) znajduje się charakterystyczny prostokąt. Po kliknięciu w niego, z lewej strony mapy wysunie się pasek informacyjny. Zawiera on trzy sekcje – Miasta, konieczne  i Linie. 

Po odznaczeniu którejś z sekcji ukryją się z mapy poszczególne wartości. 

Jeśli klikniemy „Miasta” to znikną niebieskie pineski. 

Jeśli klikniemy „konieczne” to znikną żółte pineski. 

Jeśli klikniemy „Linie” to zostaną usunięte linie z wyznaczoną trasą. 

Po ponownym kliknięciu w prostokąt w lewym górnym rogu pasek informacyjny się schowa. 

Dla lepszego widoku można włączyć tryb pełnoekranowy. Umożliwia to ikonka znajdująca się w prawym górnym rogu mapy z charakterystycznym prostokątem z zaznaczonymi narożnikami. Po kliknięciu w niego otworzy nam się adres mapy w nowej karcie przeglądarki. 

Aby przybliżyć widok samej mapy użyj rolki na myszce ale pamiętaj, że przybliżenie zadziała tylko gdy kursor myszki będzie w obszarze mapy. Możesz także użyć znaków „+” i „-” znajdujących się w lewym dolnym rogu mapy. 

PONIŻEJ WTYCZKA Z AKTUALNĄ MAPĄ

Trasa zaczyna się w Łodzi i biegnie na północ do Łęczyca, Kutna, Łowicza i dalej zgodnie z czarną linią. 

Pamiętaj, że jeśli chcesz przedyskutować przebieg trasy lub zaproponować nowy to napisz w komentarzu pod postem na Facebooku swoje sugestie. Na pewno weźmiemy je pod uwagę. 

 

Będziemy wdzięczni jeśli udostępnisz tą informację na swoim profilu na Facebooku. Możesz udostępnić link do tego artykułu lub udostępnić post z naszej facebookowej strony. 

Napisz komentarz

%d bloggers like this: