Mundur na Rowerze

Mundurowi Mundurowym

REKLAMA

REKLAMA

MNR2019 Planowanie akcji

Powoli się rozkręcamy – MNR2019

Powoli się rozkręcamy!

Chociaż za pasem już zima, to my nie zasypiamy na ten okres tylko ciężko pracujemy w kuluarach akcji. W związku z tym, że chcemy aby akcja była odpowiednio nagłośniona medialnie przygotowujemy kampanię informacyjną Munduru na rowerze, która rozpocznie się z początkiem nowego roku kalendarzowego. 

 

Pora na kolejną garść informacji

  1. Wybraliśmy wstępnie beneficjenta akcji. Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych publikacjach, [Link] beneficjentem akcji Mundur na rowerze 2019 będzie funkcjonariuszy Służby Więziennej. Został On zgłoszony przez swoich przyjaciół. Obecnie czekamy na wyrażenie zgody na przeprowadzenie dla Niego akcji oraz dopełnienie formalności z tym związanych. 
  2. Akcja Mundur na rowerze 2018 zakończyła swój bieg w Łodzi. W związku z tym iż beneficjent jest także mieszkańcem tego regionu przyszłoroczna akcja rozpocznie i zakończy bieg także w Łodzi. Aby urozmaicić akcję zanim faktycznie ruszy postanowiliśmy ogłosić mały konkurs na nazwę przyszłorocznej akcji. Nad nagrodą jeszcze się nie zastanawialiśmy ale na pewno będzie to coś fajnego. Zatem zapraszamy do publikowania swoich propozycji nazwy akcji w komentarzach pod postem na Facebooku. Zwycięzcę konkursu ogłosimy przed 31 grudnia 2018 roku. Zwycięży nazwa, która zdobędzie najwięcej polubień i która spodoba się organizatorom. Pamiętać należy, że nazwa musi się zaczynać od hasła „Mundur na rowerze 2019 – ….” 
  3. Żadna akcja nie ma prawa zaistnieć bez osób wspierających. Jeśli ktoś planuje zorgnizować jakąś imprezę towarzyszącą akcji np. festyn lub spotkanie tematyczne to zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem mundurnarowerze@fundacjamundurowych.org.pl
  4. Specjalne konto przeznaczone do gromadzenia środków w ramach akcji Mundur na rowerze 2019 zostanie udostępnione w pierwszych dwóch tygodniach nowego roku kalendarzowego.
  5. Przypominamy, że każdy kto chce promować swoją działalność w ramach MNR będzie mógł kupić „cegiełkę” w postaci miejsca reklamowego na oficjalnych koszulkach akcji MNR2019. Wielkość logotypów będzie uzależniona od ilości chętnych. 

Co planujemy?

W ramach startu akcji i późniejszej mety w Łodzi planujemy zorganizować tymczasowe wystawy techniki i umundurowania Polskiej Policji na przestrzeni ostatnich 100 lat. Wielkość wystawy będzie uzależniona od możliwości organizacyjnych na miejscu w Łodzi. Chcielibyśmy aby wejście na wystawę było płatne w postaci symbolicznej wrzutki do puszki w ramach prowadzonej zbiórki publicznej. 

Mapa i przebieg trasy

Poniżej znajduje się interaktywna mapa, która aktualizuje się wraz z naniesieniem nowych punktów. Z czasem pojawi się na niej orientacyjny przebieg trasy. Będzie ona publikowana w każdym kolejnym poście dotyczącym MNR2019. 

Zapewne pojawią się sytuacje, że pomimo zgłoszenia swojego miasta nie zostało ono naniesione na mapę. Prosimy o ponowne zgłoszenie pod tym postem na Facebooku lub mailowe. Przed napisaniem prosimy dokładnie sprawdzić mapę czy aby na pewno nie ma Waszego miasta. 

Specjalna strona

Na potrzeby akcji przewidujemy powstanie specjalnej podstrony z informacją o bieżącym stanie konta oraz statystykami rajdu. Wszystko będzie uzależnione od możliwości organizacyjnych bowiem chcielibyśmy publikować codziennie w trakcie rajdu ale z uwagi na ograniczenia osobowe może się to nie udać. 

Wszelkie pytania prosimy kierować w komentarzach pod postem na Facebooku lub na adres mailowy:

mundurnarowerze@fundacjamundurowych.org.pl

Organizator akcji

%d bloggers like this: