Kręcimy dla Marcina

AKCJA

Pomysł zorganizowania sztafetowego rajdu pojawił się samoistnie. Chociaż pierwotnie miało to być okrążenie w późniejszej fazie i w miarę przypływu chętnych i kolejnych miast postanowiliśmy zmienić koncepcję by każde zgłoszone miasto i ekipa mogły znaleźć się na trasie przejazdu.

Na dzień dzisiejszy mamy ponad 80 zmian ustawionych na trasie. W sztafecie udział weźmie między 200,  a 300 rowerzystów z całej Polski. Jedziemy przez 80 miast w 16 województwach. Sztafeta wystartuje z Brodnicy w województwie Kujawsko-Pomorskim, meta zaś znajdzie się w Białymstoku w stolicy województwa Podlaskiego.

Dokładna data startu to 22 września 2017 roku. Jazda będzie odbywała się jedynie za dnia. Po przeliczeniu trasy w przybliżeniu wyszło, że razem pokonamy ponad 4000km.

 

Idea

Najważniejszym punktem tej zabawy jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz zachęcenie jak najwięcej osób do wyjścia z domu i podjęcia jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Na prośbę policjantów z Rzeszowa postanowiliśmy, że nasza sztafeta pomoże w zbiórce środków na leczenie policjanta z Rzeszowa. Marcin, bo o nim mowa. Pełni służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Od dwóch miesięcy choruje na nowotwór o nazwie mięsak.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Odział w Przemyślu
ul. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl

90 8642 1155 2015 1506 0396 0003

w tytule wpłaty „Darowizna”

Każdy z nas wie, że nowotwór to nie tylko choroba chorego ale także całej rodziny. .
 
Zależy nam na rozpowszechnieniu informacji o naszym przedsięwzięciu ponieważ jest to zupełnie oddolna inicjatywa tzw. liniowych Funkcjonariuszy i Żołnierzy.
 
Udostępnij stronę, przekaż znajomym, polub i śledź nas. W ten sposób najbardziej nam pomożesz.
 
Ekipa Munduru na rowerze