Terminarz MNR 2019

L.p. Etap (dzień) Miasto Miejsce zmiany Miejsce docelowe Miejsce zmiany Data przejazdu godz. odjazdu godz. przyjazdu czas w minutach km do następnego miasta trasa
1 1 Łódź AŚ ul. Smutna Łęczyca KPP Łęczyca 13.05.2019 10:50:00 13:00:00 130 41,9 Przejdź do mapy
2 Łęczyca KPP Łęczyca Kutno KPP Kutno 13.05.2019 13:10:00 15:00:00 50 32 Przejdź do mapy
3 Kutno KPP Kutno Łowicz KPP Łowicz 13.05.2019 15:15:00 16:30:00 75 56,2 Przejdź do mapy
4 Łowicz KPP Łowicz Sochaczew KP PSP Sochaczew 13.05.2019 16:40:00 18:20:00 100 32,2 Przejdź do mapy
5 2 Sochaczew KP PSP Sochaczew Żyrardów KPP Żyrardów 14.05.2019 08:00:00 09:30:00 90 29,2 Przejdź do mapy
6 Żyrardów KPP Żyrardów Grodzisk Mazowiecki KPP Grodzisk Mazowiecki 14.05.2019 09:40:00 10:40:00 60 16,1 Przejdź do mapy
7 Grodzisk Mazowiecki KPP Grodzisk Mazowiecki Piaseczno OPP Warszawa 14.05.2019 10:50:00 12:50:00 120 34,1 Przejdź do mapy
8 Piaseczno OPP Warszawa Warszawa Centralny Zarząd SW 14.05.2019 13:00:00 13:40:00 40 13,3 Przejdź do mapy
9 Warszawa Centralny Zarząd SW Legionowo CSP Legionowo 14.05.2019 13:50:00 15:40:00 110 27,7 Przejdź do mapy
10 3 Legionowo CSP Legionowo Marki KP Marki 15.05.2019 08:00:00 09:00:00 60 19,6 Przejdź do mapy
11 Marki KP Marki Mińsk Mazowiecki KPP Mińsk Mazowiecki 15.05.2019 09:10:00 11:30:00 130 39,8 Przejdź do mapy
12 Mińsk Mazowiecki KPP Mińsk Mazowiecki Węgrów KPP Węgrów 15.05.2019 11:40:00 14:20:00 160 46,6 Przejdź do mapy
13 Węgrów KPP Węgrów Siemiatycze KP Siemiatycze 15.05.2019 14:30:00 18:00:00 210 62,2 Przejdź do mapy
14 4 Siemiatycze KP Siemiatycze Bielsk Podlaski KMP Bielsk Podlaski 16.05.2019 08:00:00 10:40:00 160 47,2 Przejdź do mapy
15 Bielsk Podlaski KMP Bielsk Podlaski Białystok JRG3 16.05.2019 10:50:00 13:50:00 180 55,3 Przejdź do mapy
16 Białystok JRG3 Mońki KPP Mońki 16.05.2019 14:00:00 17:00:00 180 57,1 Przejdź do mapy
17 5 Mońki KPP Mońki Augustów KPP Augustów 17.05.2019 08:00:00 12:30:00 270 77,8 Przejdź do mapy
18 Augustów KPP Augustów Grajewo KPP Grajewo 17.05.2019 12:40:00 15:10:00 150 45,1 Przejdź do mapy
19 Grajewo KPP Grajewo Łomża KMP Łomża 17.05.2019 15:20:00 18:50:00 210 63,1 Przejdź do mapy
20 Łomża KMP Łomża Ostrołęka - Przytuły Stare ZK Przytuły Stare 18.05.2019 08:00:00 09:40:00 100 27,9 Przejdź do mapy
21 Ostrołęka - Przytuły Stare ZK Przytuły Stare Szczytno KPP Szczytno 18.05.2019 09:50:00 14:50:00 300 89,8 Przejdź do mapy
22 Szczytno KPP Szczytno Mrągowo KPP Mrągowo 18.05.2019 15:00:00 18:00:00 180 49,1 Przejdź do mapy
23 6 Mrągowo KPP Mrągowo Olsztyn KWP Olsztyn 19.05.2019 08:00:00 11:50:00 230 64,7 Przejdź do mapy
24 Olsztyn KWP Olsztyn Bartoszyce KP PSP Bartoszyce 19.05.2019 12:00:00 15:50:00 230 70,1 Przejdź do mapy
25 7 Bartoszyce KP PSP Bartoszyce Braniewo KPP Braniewo 20.05.2019 08:00:00 13:00:00 300 86,3 Przejdź do mapy
26 Braniewo KPP Braniewo Młynary PP Młynary 20.05.2019 13:10:00 14:40:00 90 27,6 Przejdź do mapy
27 Młynary PP Młynary Elbląg KMP Elbląg 20.05.2019 14:50:00 16:20:00 90 25,6 Przejdź do mapy
28 8 Elbląg KMP Elbląg Iława KPP Iława 21.05.2019 08:00:00 13:50:00 350 78,6 Przejdź do mapy
29 Iława KPP Iława Brodnica KPP Brodnica 21.05.2019 14:00:00 16:40:00 160 45,9 Przejdź do mapy
30 9 Brodnica KPP Brodnica Rypin KPP Rypin 22.05.2019 08:00:00 09:10:00 70 22,7 Przejdź do mapy
31 Rypin KPP Rypin Sierpc KPP Sierpc 22.05.2019 09:20:00 10:50:00 90 30 Przejdź do mapy
32 Sierpc KPP Sierpc Płock KMP Płock 22.05.2019 11:00:00 13:20:00 140 40,3 Przejdź do mapy
33 Płock KMP Płock Włocławek KMP Włocławek 22.05.2019 13:30:00 16:20:00 170 48,4 Przejdź do mapy
34 10 Włocławek KMP Włocławek Radziejów KPP Radziejów 23.05.2019 08:00:00 10:30:00 150 43,1 Przejdź do mapy
35 Radziejów KPP Radziejów Inowrocław ZK Inowrocław 23.05.2019 10:40:00 12:30:00 110 30,1 Przejdź do mapy
36 Inowrocław ZK Inowrocław Toruń KMP Toruń 23.05.2019 12:40:00 15:05:00 145 40 Przejdź do mapy
37 Toruń KMP Toruń Bydgoszcz KMP Bydgoszcz 23.05.2019 15:15:00 18:10:00 170 50,1 Przejdź do mapy
38 11 Bydgoszcz KMP Bydgoszcz Koronowo ZK Koronowo 24.05.2019 08:00:00 09:30:00 90 26,8 Przejdź do mapy
39 Koronowo ZK Koronowo Chełmno KPP Chełmno 24.05.2019 09:40:00 12:10:00 145 42,8 Przejdź do mapy
40 Chełmno KPP Chełmno Świecie KPP Świecie 24.05.2019 12:20:00 13:00:00 40 9 Przejdź do mapy
41 Świecie KPP Świecie Grudziądz KMP Grudziądz 24.05.2019 13:10:00 15:10:00 115 33,6 Przejdź do mapy
42 12 Grudziądz KMP Grudziądz Nowe n. Wisłą KP Nowe n. Wisłą 25.05.2019 07:30:00 08:50:00 80 21,3 Przejdź do mapy
43 Nowe n. Wisłą KP Nowe n. Wisłą Tczew KPP Tczew 25.05.2019 09:00:00 12:40:00 220 56,3 Przejdź do mapy
44 Tczew KPP Tczew Nowy Dwór Gdański UM Nowy Dwór Gdański 25.05.2019 12:50:00 15:20:00 150 39,7 Przejdź do mapy
45 Nowy Dwór Gdański UM Nowy Dwór Gdański Gdańsk KMP Gdańsk 25.05.2019 15:30:00 18:00:00 150 39,3 Przejdź do mapy
46 13 Gdańsk KMP Gdańsk Kościerzyna KPP Kościerzyna 26.05.2019 08:00:00 11:30:00 210 56,1 Przejdź do mapy
47 Kościerzyna KPP Kościerzyna Bytów KPP Bytów 26.05.2019 11:40:00 13:40:00 120 33,9 Przejdź do mapy
48 Bytów KPP Bytów Miastko KP Miastko 26.05.2019 13:50:00 16:30:00 160 46,4 Przejdź do mapy
49 14 Miastko KP Miastko Koszalin KMP Koszalin 27.06.2019 08:00:00 11:40:00 220 65,3 Przejdź do mapy
50 Koszalin KMP Koszalin Kołobrzeg KPP Kołobrzeg 27.06.2019 11:50:00 14:20:00 150 43,6 Przejdź do mapy
51 Kołobrzeg KPP Kołobrzeg Białogard KPP Białogard 27.06.2019 14:30:00 16:40:00 130 38,7 Przejdź do mapy
52 15 Białogard KPP Białogard Świdwin 21 Baza Lotnictwa Taktycznego Świdwin 28.05.2019 08:00:00 10:30:00 150 43,3 Przejdź do mapy
53 Świdwin 21 Baza Lotnictwa Taktycznego Świdwin Złocieniec KP Złocieniec 28.05.2019 10:40:00 12:50:00 130 35,4 Przejdź do mapy
54 Złocieniec KP Złocieniec Łobez KPP Łobez 28.05.2019 13:00:00 15:00:00 120 36,4 Przejdź do mapy
55 Łobez KPP Łobez Goleniów KPP Goleniów 28.05.2019 15:10:00 18:30:00 200 59,9 Przejdź do mapy
56 16 Goleniów KPP Goleniów Świnoujście KPP Świnoujście 29.05.2019 07:00:00 11:40:00 280 74,1 Przejdź do mapy
57 Świnoujście KPP Świnoujście Szczecin KMP Szczecin 29.05.2019 11:50:00 18:40:00 410 116 Przejdź do mapy
58 17 Szczecin KMP Szczecin Gorzów KWP Gorzów 30.05.2019 08:00:00 14:30:00 380 107 Przejdź do mapy
59 Gorzów KWP Gorzów Rzepin KP Rzepin 30.05.2019 14:40:00 18:10:00 210 58 Przejdź do mapy
60 18 Rzepin KP Rzepin Gubin UM Gubin 31.05.2019 08:00:00 11:30:00 210 58,6 Przejdź do mapy
61 Gubin UM Gubin Żary KPP Żary 31.05.2019 11:40:00 15:10:00 210 53,6 Przejdź do mapy
62 Żary KPP Żary Żagań KPP Żagań 31.05.2019 15:20:00 16:20:00 60 19,9 Przejdź do mapy
63 19 Żagań KPP Żagań Zielona Góra ZK Zielona Góra 01.06.2019 08:00:00 10:40:00 160 46,7 Przejdź do mapy
64 Zielona Góra ZK Zielona Góra Świebodzin Figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 01.06.2019 10:50:00 13:30:00 160 49,5 Przejdź do mapy
65 Świebodzin Figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Międzychód KPP Międzychód 01.06.2019 13:40:00 17:00:00 190 58,9 Przejdź do mapy
66 20 Międzychód KPP Międzychód Wronki ZK Wronki 02.06.2019 08:00:00 10:00:00 120 36,4 Przejdź do mapy
67 Wronki ZK Wronki Czarnków KP Czarnków 02.06.2019 10:10:00 11:40:00 90 29 Przejdź do mapy
68 Czarnków KP Czarnków Piła SP Piła 02.06.2019 11:50:00 14:00:00 130 38,9 Przejdź do mapy
69 Piła SP Piła Chodzież KPP Chodzież 02.06.2019 14:10:00 15:40:00 90 25,4 Przejdź do mapy
70 Chodzież KPP Chodzież Oborniki KPP Oborniki 02.06.2019 15:50:00 18:10:00 140 43,7 Przejdź do mapy
71 21 Oborniki KPP Oborniki Poznań OPP Poznań 03.06.2019 08:00:00 10:20:00 140 38,1 Przejdź do mapy
72 Poznań OPP Poznań Mosina KP Mosina 03.06.2019 10:30:00 11:40:00 70 21,3 Przejdź do mapy
73 Mosina KP Mosina Śrem Biuro Fundacji 03.06.2019 12:00:00 13:30:00 90 25 Przejdź do mapy
74 Śrem Biuro Fundacji Gostyń KPP Gostyń 03.06.2019 13:40:00 15:10:00 90 28,3 Przejdź do mapy
75 22 Gostyń KPP Gostyń Pleszew KPP Pleszew 04.06.2019 08:00:00 11:10:00 190 57,3 Przejdź do mapy
76 Pleszew KPP Pleszew Kalisz KMP Kalisz 04.06.2019 11:20:00 13:00:00 100 29,4 Przejdź do mapy
77 Kalisz KMP Kalisz Wieruszów KPP Wieruszów 04.06.2019 13:10:00 16:30:00 200 60,3 Przejdź do mapy
78 23 Wieruszów KPP Wieruszów Ostrów Wielkopolskie KPP Ostrów Wielkopolski 05.06.2019 08:00:00 11:20:00 200 57 Przejdź do mapy
79 Ostrów Wielkopolskie KPP Ostrów Wielkopolski Milicz KPP Milicz 05.06.2019 11:30:00 14:50:00 200 47,2 Przejdź do mapy
80 Milicz KPP Milicz Oleśnica KPP Oleśnica 05.06.2019 15:00:00 17:30:00 150 40,7 Przejdź do mapy
81 24 Oleśnica KPP Oleśnica Brzeg Dolny KP Brzeg Dolny 06.06.2019 08:00:00 11:40:00 220 58,7 Przejdź do mapy
82 Brzeg Dolny KP Brzeg Dolny Wołów KPP Wołów 06.06.2019 11:50:00 12:30:00 40 9,5 Przejdź do mapy
83 Wołów KPP Wołów Polkowice KPP Polkowice 06.06.2019 12:40:00 15:40:00 180 57 Przejdź do mapy
84 25 Polkowice KPP Polkowice Złotoryja KPP Złotoryja 07.06.2019 08:00:00 11:40:00 220 61,3 Przejdź do mapy
85 Złotoryja KPP Złotoryja Jelenia Góra KMP Jelenia Góra 07.06.2019 11:50:00 14:30:00 160 39,4 Przejdź do mapy
86 Jelenia Góra KMP Jelenia Góra Bolków KP Bolków 07.06.2019 14:40:00 16:30:00 110 28,8 Przejdź do mapy
87 Bolków KP Bolków Wałbrzych KMP Wałbrzych 07.06.2019 16:40:00 18:20:00 100 28,4 Przejdź do mapy
88 26 Wałbrzych KMP Wałbrzych Kłodzko KPP Kłodzko 08.06.2019 07:00:00 10:30:00 210 56,1 Przejdź do mapy
89 Kłodzko KPP Kłodzko Ząbkowice Śląskie 08.06.2019 10:40:00 13:00:00 140 31,3 Przejdź do mapy
90 Ząbkowice Śląskie Brzeg KPP Brzeg 08.06.2019 13:10:00 16:40:00 210 65,6 Przejdź do mapy
91 Brzeg KPP Brzeg Opole KMP Opole 08.06.2019 17:00:00 19:40:00 160 47,8 Przejdź do mapy
92 27 Opole KMP Opole Prudnik KPP Prudnik 09.06.2019 08:00:00 10:40:00 160 49,3 Przejdź do mapy
93 Prudnik KPP Prudnik Kędzierzyn-Koźle KPP Kędzierzyn-Koźle 09.06.2019 10:50:00 14:00:00 160 50,3 Przejdź do mapy
94 Kędzierzyn-Koźle KPP Kędzierzyn-Koźle Gliwice KMP Gliwice 09.06.2019 14:10:00 16:00:00 110 36,4 Przejdź do mapy
95 Gliwice KMP Gliwice Zabrze KMP Zabrze 09.06.2019 16:10:00 16:40:00 30 9,4 Przejdź do mapy
96 Zabrze KMP Zabrze Bytom KMP Bytom 09.06.2019 16:50:00 17:40:00 50 14 Przejdź do mapy
97 Bytom KMP Bytom Tarnowskie Góry KPP Tarnowskie góry 09.06.2019 17:20:00 18:10:00 50 13,9 Przejdź do mapy
98 28 Tarnowskie Góry KPP Tarnowskie góry Lubliniec KPP Lubliniec 10.06.2019 08:00:00 10:40:00 160 49,5 Przejdź do mapy
99 Lubliniec KPP Lubliniec Częstochowa KMP Częstochowa 10.06.2019 10:50:00 13:00:00 130 40,8 Przejdź do mapy
100 Częstochowa KMP Częstochowa Zawiercie KPP Zawiercie 10.06.2019 13:10:00 16:10:00 180 53,1 Przejdź do mapy
101 Zawiercie KPP Zawiercie Klucze KP Klucze 10.06.2019 16:20:00 17:30:00 70 21,4 Przejdź do mapy
102 Klucze KP Klucze Olkusz KPP Olkusz 10.06.2019 17:40:00 18:20:00 40 8,9 Przejdź do mapy
103 29 Olkusz KPP Olkusz Sosnowiec KMP Sosnowiec 11.06.2019 07:10:00 09:00:00 110 36,5 Przejdź do mapy
104 Sosnowiec KMP Sosnowiec Tychy KMP Tychy 11.06.2019 09:10:00 10:50:00 100 27,5 Przejdź do mapy
105 Tychy KMP Tychy Pszczyna KPP Pszczyna 11.06.2019 11:00:00 12:50:00 110 28,2 Przejdź do mapy
106 Pszczyna KPP Pszczyna Bielsko-Biała Zakład Karny w Cieszynie, Oddział Zewnętrzny w Bielsku-Białej 11.06.2019 13:00:00 14:20:00 80 20,6 Przejdź do mapy
107 Bielsko-Biała Zakład Karny w Cieszynie, Oddział Zewnętrzny w Bielsku-Białej Żywiec KPP Żywiec 11.06.2019 14:30:00 15:50:00 80 22,8 Przejdź do mapy
108 Żywiec KPP Żywiec Kobiernice KP Kobiernice 11.06.2019 16:00:00 17:20:00 100 23,5 Przejdź do mapy
109 Kobiernice KP Kobiernice Wadowice KPP Wadowice 11.06.2019 17:30:00 18:50:00 80 23,4 Przejdź do mapy
110 30 Wadowice KPP Wadowice Kraków KWP Kraków 12.06.2019 08:00:00 11:10:00 190 55,5 Przejdź do mapy
111 Kraków KWP Kraków Myślenice KPP Myślenice 12.06.2019 11:20:00 13:40:00 140 35 Przejdź do mapy
112 Myślenice KPP Myślenice Rabka-Zdrój KP Rabka Zdrój 12.06.2019 13:50:00 16:30:00 160 39,1 Przejdź do mapy
113 Rabka-Zdrój KP Rabka Zdrój Nowy Targ KPP Nowy Targ 12.06.2019 16:40:00 18:20:00 100 28,2 Przejdź do mapy
114 31 Nowy Targ KPP Nowy Targ Zakopane KPP Zakopane 13.06.2019 08:00:00 11:00:00 180 40,2 Przejdź do mapy
115 Zakopane KPP Zakopane Nowy Sącz KOSG Nowy Sącz 13.06.2019 11:10:00 16:40:00 330 90,3 Przejdź do mapy
116 32 Nowy Sącz KOSG Nowy Sącz Nowy Wiśnicz ZK Nowy Wiśnicz 14.06.2019 08:00:00 11:10:00 190 48,8 Przejdź do mapy
117 Nowy Wiśnicz ZK Nowy Wiśnicz Tarnów KMP Tarnów 14.06.2019 11:20:00 14:30:00 190 51,8 Przejdź do mapy
118 Tarnów KMP Tarnów Dębica ZK Dębica 14.06.2019 14:40:00 17:40:00 170 50,1 Przejdź do mapy
118a Dębica ZK Dębica Mielec KPP Mielec 14.06.2019 17:50:00 19:30:00 100 30,1 Przejdź do mapy
119 33 Mielec KPP Mielec Kolbuszowa KP PSP Kolbuszowa 15.06.2019 08:00:00 09:30:00 90 26,3 Przejdź do mapy
120 Kolbuszowa KP PSP Kolbuszowa Sędziszów Małopolski KP Sędziszów Małopolski 15.06.2019 09:40:00 10:40:00 60 22,2 Przejdź do mapy
121 Sędziszów Małopolski KP Sędziszów Małopolski Rzeszów KWP Rzeszów 15.06.2019 11:00:00 12:40:00 100 31 Przejdź do mapy
122 Rzeszów KWP Rzeszów Strzyżów KPP Strzyżów 15.06.2019 12:50:00 14:40:00 110 31 Przejdź do mapy
123 Strzyżów KPP Strzyżów Jasło ZK Jasło 15.06.2019 14:50:00 16:50:00 120 30 Przejdź do mapy
123a Jasło ZK Jasło Krosno KMP Krosno 15.06.2019 17:00:00 18:50:00 110 29,7 Przejdź do mapy
124 Krosno KMP Krosno Brzozów KP PSP Brzozów 15.06.2019 19:00:00 20:30:00 90 22,8 Przejdź do mapy
125 34 Brzozów KP PSP Brzozów Przemyśl KMP Przemyśl 16.06.2019 08:00:00 13:30:00 330 87,1 Przejdź do mapy
126 Przemyśl KMP Przemyśl Lubaczów KPP Lubaczów 16.06.2019 13:40:00 17:20:00 220 61,1 Przejdź do mapy
127 35 Lubaczów KPP Lubaczów Hrebenne PSG Hrebenne 17.06.2019 08:00:00 10:40:00 160 50,9 Przejdź do mapy
128 Hrebenne PSG Hrebenne Zamość KMP Zamość 17.06.2019 10:50:00 14:50:00 220 68,5 Przejdź do mapy
129 Zamość KMP Zamość Krasnystaw KPP Krasnystaw 17.06.2019 15:00:00 17:20:00 140 42,7 Przejdź do mapy
130 36 Krasnystaw KPP Krasnystaw Łęczna KPP Łęczna 18.06.2019 08:00:00 10:20:00 140 45,3 Przejdź do mapy
131 Łęczna KPP Łęczna Lublin KMP Lublin 18.06.2019 10:30:00 12:00:00 90 28,5 Przejdź do mapy
132 Lublin KMP Lublin Ryki KP Ryki 18.06.2019 12:10:00 15:40:00 210 68 Przejdź do mapy
133 Ryki KP Ryki Garwolin KPP Garwolin 18.06.2019 15:50:00 18:10:00 140 45,2 Przejdź do mapy
134 37 Garwolin KPP Garwolin Radom KMP Radom 19.06.2019 07:00:00 12:00:00 300 82,2 Przejdź do mapy
135 Radom KMP Radom Opole Lubelskie KPP Opole Lubelskie 19.06.2019 12:10:00 17:10:00 300 86,9 Przejdź do mapy
136 38 Opole Lubelskie KPP Opole Lubelskie Janów Lubelski KP Janów Lubelski 20.06.2019 08:00:00 11:30:00 210 65,9 Przejdź do mapy
137 Janów Lubelski KP Janów Lubelski Tarnobrzeg KMP Tarnobrzeg 20.06.2019 11:40:00 15:10:00 210 66,4 Przejdź do mapy
138 Tarnobrzeg KMP Tarnobrzeg Opatów KPP Opatów 20.06.2019 15:20:00 17:30:00 130 35,6 Przejdź do mapy
139 39 Opatów KPP Opatów Starachowice KPP Starachowice 21.06.2019 07:00:00 10:00:00 180 50,3 Przejdź do mapy
140 Starachowice KPP Starachowice Opoczno KPP Opoczno 21.06.2019 10:10:00 14:30:00 260 77,8 Przejdź do mapy
141 Opoczno KPP Opoczno Sulejów Ośrodek Szkolenia Słuzby Więziennej w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie 21.06.2019 14:40:00 16:30:00 110 33,2 Przejdź do mapy
142 40 Sulejów Ośrodek Szkolenia Słuzby Więziennej w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie Piotrków Trybunalski AŚ Piotrków Trybunalski 22.06.2019 08:00:00 09:00:00 60 17 Przejdź do mapy
143 Piotrków Trybunalski AŚ Piotrków Trybunalski Rzgów PP Rzgów 22.06.2019 09:10:00 11:30:00 130 37,8 Przejdź do mapy
144 Rzgów PP Rzgów Łódź ZK nr 2 22.06.2019 11:40:00 12:30:00 50 9,2 Przejdź do mapy