Sprawdź czy otrzymałeś maila z potwierdzeniem rejestracji

Styczeń 19, 2019 Wyłącz przez Majkel

Skąd będę wiedział, że prawidłowo się zarejestrowałem w MNR2019?

Jeśli wypełniłeś formularz rejestracyjny, a następnie sprawdziłeś poprawność wypełnionych okienek formularz i wszystko się zgadzało to po kliknięciu Wyślij (formularz), powinieneś zobaczyć poniższy komunikat.

Zawiera on zaznaczony na grafice na czerwono numer Twojego zgłoszenia. Dzięki niemu będziemy mogli sprawnie Cię zlokalizować w dziesiątkach zgłoszeń.

Jeśli go nie zobaczyłeś, a strona się nie odświeżyła lub wyłączyłeś stronę przed pojawieniem się komunikatu to sprawdź maila czy otrzymałeś wiadomość potwierdzającą rejestrację.

Wiadomość mailowa potwierdzająca rejestrację zawiera komunikat z potwierdzeniem rejestracji nadany przez Mundur na rowerze 2019 temat wiadomości to Potwierdzenie rejestracji. 

W mailu znajdziesz także Trucking Number Rejestracja – ***/2019, gdzie *** oznaczają kolejny numer rejestracji vide grafika niżej.


Co zrobić jeśli nie otrzymałem potwierdzenia rejestracji?

Jeśli z jakiegoś powodu potwierdzenie do Ciebie nie dotarło od razu po przesłaniu formularza to sprawdź skrzynkę ponownie po godzinie. Jeśli po godzinie nie będzie potwierdzenia to wypełnij i prześlij formularz ponownie. Rób tak do czasu otrzymania potwierdzenia na skrzynkę mailową. 

Zwykle wiadomość trafia do odbiorcy w ciągu 2-3 minut po wysłaniu formularza jednak z uwagi na duże zainteresowanie może się zdarzyć tak, że kilka osób na raz dokonuje rejestracji i system z uwagi na przeciążenie eliminuje losowo próby wysłania formularza. 

Kontakt z nami
W razie powtarzającego się problemu prosimy o wiadomość mailową pod adresem mundurnarowerze@fundacjamundurowych.org.pl