3 Dzień sztafety

3 Dzień sztafety

24/09/2017 0 przez Jerry

Trzeci dzień sztafety nie okazał się łaskawszy jeśli chodzi o warunki atmosferyczne, przelotne ale jednak intensywne opady deszczu dały się we znaki naszym uczestnikom. Dzisiaj rozpoczęliśmy jazdę w Sochaczewie. Droga biegła przez Kampinos, gdzie przez chwilę nasz uczestnik był pilotowany przez policjantów z Posterunku Policji w Kampinosie, a dalej  przez Żelazową Wolę i Leszno, aż pod Komendę Rejonową Policji III Warszawa mieszczącej się przy ul. Opaczewskiej.

Pilotaż w Kampinosie

spotkanie w Lesznie

 

 

 

 

 GALERIA z przejazdu przez warszawską Ochotę


Z ulicy Opaczewskiej uczestnicy pojechali do Piaseczna, gdzie przed bramą warszawskiego Oddziału Prewencji Policji nastąpiła kolejna zmiana w sztafecie.

Zmiana przed OPP KSP w Piasecznie

 

Kolejnym przystankiem na trasie sztafety był Nadarzyn, jednak nasi uczestnicy zboczyli z drogi by przejechać przez Magdalenkę, gdzie zatrzymali się przy pomniku poległych w 2003 roku Policjantów aby zapalić znicz i oddać im hołd.

Uczestnicy zapalili znicze przed pomnikiem poległych Policjantów w Magdalence

Pomnik poległych Policjantów w Magdalence

 

Po wizycie w Magdalence uczestnicy ruszyli w dalszą trasę do Nadarzyna aby tam przed Komisariatem Policji dokonać przekazania bransolety kolejnej zmianie.

przekazanie w Nadarzynie

 

Po przekazaniu bransoleta pojechała do Grodziska Mazowieckiego, gdzie została przekazana kolejnemu uczestnikowi, by dalej jechać do Łowicza.

Trasa do Łowicza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przed godziną 18:30 nastąpiło przekazanie “pałeczki” na ostatni odcinek dzisiejszego etapu. Uczestnicy spotkali się przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu. Kolega Jacek mimo problemów z rowerem i brakiem możliwości zmiany biegów na optymalne przełożenie dojechał, chociaż jak przekazał “całą drogę męczył rower”.

przekazanie “pałeczki” w Łowiczu

 

Policjant z Łowicza wyruszył w drogę do Kutna by tam zakończyć dzisiejszy przejazd.

 

 

 

 

Około godziny 19:40 zakończyliśmy dzisiejszy etap przekazaniem bransolety kolejnemu uczestnikowi naszej akcji, jednak On ruszy dopiero następnego dnia do Łęczycy.

przekazanie bransolety w Kutnie

 

 

Dziękujemy wszystkim dzisiejszym uczestnikom za udział w akcji, zaangażowanie i poświęcony czas. Bez Was akcja by się nie udała!

Podsumowanie etapu:

  • Przejechany odcinek: 206 km
  • Ilość uczestników: 8 osób

Pora na zasłużony odpoczynek i oczekujmy kolejnego etapu.

Jerry